Vinylova-podlaha

Vinylová podlaha

Vinylová podlaha najde své uplatnění, zejména v místech extrémní zátěže. Krytiny z PVC a vinylu se ideálně používají v místnostech, které vyžadují hygienickou a voděodolnou podlahu, která se snadno udržuje. Na výběr máme z mnoha barev a vzorů a nabízejí se také různé kvality dle způsobu výroby a složení jednotlivých vrstev. Na trhu poskytující podlahové krytiny naleznete od různých výrobců širokou nabídku bytového PVC.

Doporučujeme, abyste nedali na prodejce, pokud Vás bude tlačit do levných podlahových materiálů, vymstí se Vám to. Bytové PVC se nejvíce liší ve vnitřní struktuře materiálu, do které jako zákazník bohužel nevidíte. My Vám rádi poradíme, na které parametry se máte při výběru materiálu zaměřit, abyste měli kvalitní vinylovou podlahu. Vinylové podlahy a linoleum dodáváme od značek Tarkett, Armstrong, Desingline, Thermofix a Floor Forever.

Vinylová podlaha

Zajistíme vám pokládku PVC a vinylové podlahy. Při pokládání každého podlahového materiálu je stanoven technologický postup, který se musí dodržovat. Obnáší to zejména důkladnou přípravu podkladu a celoplošné lepení. Proto si nechte položit podlahu od nás, abyste měli plnou záruku jak na materiál, tak na provedenou práci. Konečná údržba je velice snadná, chcete-li však prodloužit její životnost, je potřeba o podlahu pečovat správným způsobem a používat vhodné prostředky, s tím vším Vám rádi poradíme.

Jak vybrat vinylovou podlahu?

– Zohledněte podklad a zvolte jednu ze tří variant vinylové podlahy: lepenou, plovoucí nebo volně ležící
– Vyberte dostatečně silnou nášlapnou vrstvu s ohledem na frekvenci používání a také spolehlivé zámky U.
– Zvažte všechny požadavky – např. voděodolnost, útlum hluku, použití na podlahové topení, integrované podložky…
– Pro stabilitu je důležitý materiál základové (nosné) desky
– Dostatečnou pozornost věnujte i výběru dekoru vinylové podlahy
– Hledejte certifikáty, které zaručují zdravotní nezávadnost

Výhody vinylové podlahy

  • -Dokonalý design a množství dekorů
  • -Příjemná a teplá na dotek
  • – Příznivá cena
  • – Vysoká kvalita
  • – Vysoká odolnost
  • – Dlouhá životnost
  • – Dobré izolační vlastnosti
  • – Snadná údržba

Více o bydlení zde: