Propojeni-loznice-s-vanou-768x514-1

Propojení ložnice s vanou

Propojení ložnice s vanou jako novodobý sexy trend, který můžete zažít. V horké vodě se propadnout do světa bublinek, poté se vynořit a v mžiku se ocitnout v teplém pelíšku. To není sen. To je realita, kterou můžete mít doma i vy. Poradíme vám, jak si instalovat vanu přímo do ložnice a na co si dát při zařizování pozor.

Propojení ložnice s vanou

Jedinečný kousek interiéru

Pokud stavíte nový dům a spojení koupelny a ložnice vás oslovilo, absolutně nic nebrání jeho realizaci. Změny mohou proběhnout i v případě starší výstavby, ale ne vždy je přestavba jednoduchá nebo dokonce možná. Nemusíte mít vanu přímo uprostřed pokoje. Originálně bude vypadat i rozdělení skleněnými dveřmi. Jestliže musíte probourat stěnu do nynější koupelny, prostor nechte zcela otevřený, nebo jej zasklete pouze částečně.

Propojení ložnice s vanou

Velké komplikace nehledejte

Ošemetnou záležitostí mohou být rozvody a odpady vody. Ale nezoufejte, rozhodně se vše dá řešit. Důležité je si ujasnit, že propojením dvou místností se zvyšují nároky na vytopení. Co tedy s tím? Ideální volbou je dlažba s podlahovým vytápěním. Chodit po teplé podlaze bosýma nohama je velmi příjemným zážitkem, hlavně v zimním období.

Propojení ložnice s vanou

Jaký povrch podlahy si vyberete?

Jak už jsme se zmínili, dlažba je perfektní povrchovou variantou. Dalšími skvělými možnostmi jsou také dřevěné či vinylové podlahy. Pokud milujete exotiku, zakomponujte do celého interiéru  , přidejte pár doplňků z cest a rázem se ocitnete například na dech beroucím Bali. Nezapomeňte ale dostatečně odvětrávat a podlahu před využíváním naimpregnovat, prodloužíte tak její životnost.

V poslední době však boduje vinylová podlaha. A to zejména proto, že je dokonale voděodolná a pevná. Ženy z ní budou unešené, protože se perfektně čistí, neklouže, eliminuje hluk a je krásně měkká. Budete mít pocit, že chodíte po obláčku.

Propojení ložnice s vanou

Užívejte si luxusního výhledu

Není nic krásnějšího, než si vychutnávat v horké vaně, která stojí v místnosti jako jedinečný solitér, dokonalý výhled. Pozvěte partnera na sklenku výborného vína či šampaňského a zasněte se v teple domova nad úchvatnou zasněženou krajinou. Propojení ložnice s vanou je luxus, na který si rádi zvyknete.

Více o bydlení: