Pokládání podlah

Pokládání podlah

Pokládání podlah nebo realizace podlahových krytin, je naší doménou. Jsme malá firma, založená Radkem Šimlem již v roce 2009, působící především v Praze a okolí. Specializuje se na provádění kompletní pokládky podlahových krytin všeho druhu, jak pokládkou malých ploch (chodby, pokojíky, ložnice) tak i ve větších objektech (kompletní byty, RD, kanceláře, školy, školky, taneční studia). Předností firmy je hlavně vstřícné jednání se zákazníkem, použití špičkových materiálů, kvalitně provedené montáže a v neposlední řadě smysl pro detail, za kterým si stojíme. Nejoblíbenějším povrchem našich zákazníků je klasická dřevěná podlaha. V těsném závěsu preferencí našich klientů následuje pokládání parket. V posledních letech vzrůstá i obliba vinylových dílků, a to jak v clik provedení, tak i v lepené variantě.

Vždy jsem říkal, že nejlepší podlaháři, jsou truhláři. Radek Šiml

Parketová podlaha

Nabízíme dodávku a pokládku podlahových krytin od renomovaných firem. Tento odkaz Vám řekne VÍCE O MATERIÁLECH, které používáme. Zaměření plochy, ukázky vzorníků materiálů a konzultace v místě pokládky i vytvoření nezávazné cenové kalkulace je samozřejmostí a zdarma.

Výrobní postup popisuje Radek Šiml:

Připravím si podklad před samotnou pokládkou, např. stržením starých krytin, které i odvezu na skládku komunálního odpadu. Podklad řádně vyčistím vysavačem a zkontroluji nerovnosti i stabilitu podkladu. Ve většině případů použiji samonivelační stěrku od společnosti Basf PCI nebo Henkelu včetně penetrace. Hladká a rovná podlaha je základním předpokladem. Příprava je velmi důležitá, protože je na ní závislá životnost podlahy. Následně pokládám krytiny, jako je lepený vinyl, na samonivelační stěrku. Tu ještě před lepením penetruji, aby lepidlo dobře přilnulo k podkladu. Penetraci na finální podklad nepoužívám v případě pokládky podlah plovoucím způsobem. Na konec se obvod opatří obvodovou lištou, poté namontují přechodové lišty a práce je hotova J. Je to jeden z mnoha postupů pokládky podlahových krytin, který realizuji. Více o realizaci, naleznete v daných sekcích na našich webových stránkách localhost/simlinterier/.

Radek Šiml

Více o podlahách: