nábytek na míru

Nábytek na míru

Nábytek na míru je ústřední téma všech, co se zabývají interiérem. Tento článek informuje o zkušenostech v tomto segmentu zakázkové výroby.

Dále poukazuje na další naše domény, co jsme schopni pro naše klienty zajistit, díky naší velké praxi.

Základ každé domácnosti je samozřejmě nábytek, kam si lidi ukládají různé věci. Oblečení, boty, knihy a další předměty používané v domácnosti. Pokud si chcete své obydlí zkrášlit originálním vybavením, nebo si zajistit maximální využití prostoru, pak je snadným řešením nábytek na míru. Rozhodování, jak bude Váš nábytek na míru vypadat, určují dva základní faktory Design a praktičnost. Jsou to dva rozdílné faktory, které není jednoduché skloubit společně, tak aby bylo dosaženo maximálního využití prostoru při zachování skvělého designu.

Každá naše realizovaná zakázka je originální

Za mnoho let našeho podnikání v oblasti interiéru, kdy jsme realizovali výrobu dveří, nábytku na míru, vestavěných skříní,  pokládání dřevěných, vinylových či laminátových podlah, jsme nikdy nezhotovili dva totožné interiéry. Použité materiály samozřejmě někdy shodné jsou. V poslední době převládá bílá barva v kombinaci s dubovým dřevem. Přesto nenaleznete stejný vzhled, co by už někdo jiný měl ve svém interiéru. Inspiraci pro volbu materiálu nebo rozložení, jak by měl Váš nábytek na míru vypadat naleznete v naší sekci REFERENCE.

Není jednoduché si představit, jak by měl nabytek na miru vypadat. Proto jsou připraveni naši architekti, kteří Vám pomohou s výběrem vhodných materiálů, tak i zhmotnit představu do vizualizace na obrázku. Stačí jen upřesnit Vaše požadavky o používání nábytku a orientační představy o jeho designu. Naše primární teritorium je Praha a blízké okolí, ale nedělá nám problém dojet za Vámi i do vzdálených lokalit. Využíváme přednostně naše mobilní vzorky, s kterými přijedeme až k Vám domů nebo do firmy a vše pečlivě probereme. Neváhejte nás kontaktovat na náš níže uvedený mail, nebo přes náš kontaktní formulář, pro nezávaznou konzultaci Vaší zakázky.

Další články o bydlení naleznete zde: