Hawa Concepta

Mizející dveře

Mizející dveře je aktuální trend, který by neměl uniknout Vaší pozornosti. Ve světě interiérového bydlení se objevila novinka, která má obrovský potenciál zahýbat stojatými vodami bytového designu. Řeč je o skládacích dveřích, které po otevření lze jednoduše zasunout do korpusu skříně. O tom jestli toto řešení revoluční či pouze evoluční výstřelek rozhodnou až léta následující. Každopádně se jedná rozhodně o pozoruhodnou novinku, která si zaslouží Vaší pozornost.

Přichází revoluce v uspořádání obytných prostorů?

Tento geniální nápad je využitelný hlavně v menších bytech kde je třeba využít každého metru. Ale rozhodně najde své uplatnění i v rodinných domech či kancelářích, kdy jednoduše můžete v mžiku nechat zmizet Vaši kuchyni nebo pracovní stůl, kde máte rozdělanou práci, kterou nemusíte uklízet před přicházející návštěvou. Své uplatnění si jistě najde toto řešení i v koupelně, kde nevzhledně zavěšené ručníky a pračku zaměníte za nenápadnou elegantní šatní skříň na míru.

Hawa Concepta

Mizející dveře umožní rychle schovat nechtěné ?

Toto řešení Vám zpříjemní Vaše bydlení, zároveň oslní potencionální návštěvu. Elegantně oddělíte místa, které jednoduše nemusí být vidět, když je zrovna nepoužíváte. Můžete si zvolit jednouché dveře (využití pro pracovní stůl nebo koupelnu), nebo dveře dvojité (pro kuchyň či jiné větší prostory). Pouzdro pro zasunutí zabírá pouze 55mm na každé straně skříně. U dvojitých dveří, které jednoduše srazíte k sobě pak dvojnásobek, tedy 110 mm na každé straně.

Pro větší kuchyně je možnost kombinace dvojitých (zakryjí kuchyňskou linku) a jednoduchých dveří (nechají zmizet třeba ledničku). Dvojité i jednoduché dveře lze objednat ve stejném designu, což Vám umožní široké využití v domácnosti. Systém je naprosto nehlučný a je schopen obsluhovat dveře o váze až 50 kg. Zakryje 1400 mm na šířku a 2600 mm na délku. Mechanismus je připraven k jednoduché montáži, kterou zvládne doma i zručný kutil, který má zkušenosti se skládáním nábytku. Průběh montáže Vám názorně ukáže video přiložené pod článkem.

Takto tedy zní hudba blízké budoucnosti moderního designu. Líbil by se Vám, tento moderní systém u vás doma?

Další články o bydlení naleznete zde:

Možnost objednání zde: