kuchyně

Kuchyně je základ domova

Každá kuchyně je jedinečná. Už první věta tohoto blogu napoví rozdíl mezi kuchyní vyráběnou na míru a běžnou sériovou. Ty na zakázku přesně padnou do prostoru Vaší místnosti, určené k přípravě jídla. Při dnešních cenách bytů, Vám jeden až dva nevyužité metry de facto kuchyň zaplatí. Kuchyně je důležitá součást Vašeho obydlí. Jak praví klasik, láska prochází žaludkem.

Pokud se chystáte na kompletní rekonstrukci interiéru domu nebo bytu. Popřípadě jenom kuchyně. Nevyhovují Vám sériově vyráběné linky? Zvolte raději zakázkovou výrobu nábytku, kde dostanete vždy víc, než  u velkých firem. Ty se soustředí jen na normalizované kuchyně, které jsou všechny stejné. Jestliže máte atypický prostor, už Vám vyhovovat nemusí. V ten moment je výhodnější zvolit kuchyň vyrobenou na míru. Tento článek slouží jako inspirace pro volbu kuchyne na miru.

Truhlářství Šiml Interiér

Truhlářství Šiml Interiér působí na trhu bez mála jedenáct let a jeho specializací je vše, co se týká nábytku na míru. Firma se zabývá výrobou a instalací vestavěných skříní, kuchyňských linek na míru a nábytku na zakázku. Naším teritoriem je převážně Praha a její okolí. U kuchyní vyráběných na míru Vám rádi pomůžeme s jejich návrhem a doporučíme vhodný materiál. Ten bude přesně odpovídat Vašim možnostem a požadavkům. Kuchyní vyrobenou na zakázku, to rozhodně nekončí.

Rádi Vám zhotovíme pokládku Vámi vybrané podlahy nebo nábytek na míru. Naše práce nás baví. Spokojený zákazník je pro nás motivací a dodává nám energii v celém procesu výroby nábytku na míru. Nábytek na míru je naše doména a celou zakázku jsme schopni vytvořit na klíč. Od návrhu, až po samotnou realizaci. Svěřte se do rukou profesionálům se zkušenostmi z mnoha zakázek. Často i ve velmi netradičních prostorech.

Kontaktujte nás a určitě společnými silami, vybereme to nejlepší řešení, které Vám bude vyhovovat. Těšíme se na spolupráci.

Den začíná snídaní. A místo, pro ní stvořenou je kuchyně.

Jak vybrat správný dřez?

Kde zhotovit kuchyň na míru?