Investujte do dřevěné podlahy

Investujte do dřevěné podlahy.

Investujte do dřevěné podlahy. Dlouho vydrží a navíc prospívá zdraví!

Stojíte před otázkou, jakou podlahu vybrat do svého nového domu? Dřevěné podlahy jsou skvělou volbou. Svojí přirozenou krásou přírodního produktu vykouzlí opravdu hřejivé a příjemné prostředí. Vytvořte si zdravý a láskyplný domov.

Přednosti dřevěných podlah vám učarují

  • Dřevo je velice ekologicky šetrný výrobek.
  • Jelikož jsou tyto podlahy vyrobené právě ze dřeva, tedy přírodního zdroje, jsou zcela recyklovatelné a obnovitelné. Což je pro naši planetu jedině velké plus.
  • Nehromadí se na nich prach. Jsou proto vhodné pro alergiky a astmatiky.
  • Podlaha ze dřeva se skvěle udržuje: Vysajete, setřete a máte hotovo!
  • Rozhodně jsou příjemné na dotek a v zimě skvěle udržují teplo.
  • Vyniknou v každém interiéru.
  • A vydrží vám několik desítek let.

Nejznámější typy dřevin

Na trhu existuje několik druhů dřevin, ze kterých je možné si vybírat. Každá z nich je jedinečná a má své jasně dané vlastnosti.

Snadno dostupným typem dřeva je dub. Využíván je už po tisíce let, a to hlavně pro svoji odolnost, tvrdost, ale i krásu.

Dalším oblíbeným materiál je javor. Podlahy z javorového dřeva jsou jedny z nejkrásnějších.

Luxusním kouskem je i ořech evropský, který vyniká svojí rozmanitostí barev a  odolností.

Kolik dřevěná podlaha vlastně stojí?

Dřevo není úplně nejlevnější materiál, ale uznejte sami, že investovat do dřevěné podlahy se jistě vyplatí – už jen pro její dlouhou životnost. Vložte důvěru do rukou přírody i vy. Nebudete litovat.

Dřevěné podlahy jsou tradiční, dosud nepřekonané přírodní materiály s velkou životností. Dřevo je skvělý materiál s příjemnými vlastnostmi, vhodný do každého interiéru. V současnosti se vyrábějí dřevěné podlahy i z několika vrstev, čímž se nabízí variabilita při jejich použití.  Moderní podlahy vyrobené ze dřeva můžete instalovat jak na dřevěné, tak i betonové podklady.

Dřevěných podlah máme několik druhů. Nejčastěji používaným jsou parkety. Nicméně at,´použijete dřevěnou podlahu s krátkými či dlouhými prkny, masivní nebo vrstvené podlahy, stále je kouzlo dřeva nepřekonatelné. A to nemusím mluvit o přínosu pro ekologii této planety.

Doporučený dodavatel:

Více o podlahách: