inspirace pro vaše bydlení

Inspirace pro Vaše bydlení

Inspirace pro Vaše bydlení je menším blogem, který Vás upozorní, na to co Vám nabízíme. V naší firmě Šiml interiér jsme otevřeni nejmodernějším inovativním trendům bydlení. Ve spolupráci s našimi architekty jsme schopni navrhnout řešení pro Váš dům či byt od A až po Z. Čili od podlahy až po nábytek v jednotlivých místnostech, kde trávíte chvilky rodinné pohody. Podlahy jsou podrobně popsány v sekci služby, proto se tento blog věnuje nábytku, který Vám vyrobíme na míru, aby přesně vyplnil prostory Vašeho bydlení. Díky kvalitním použitým materiálům Vám vybavení od Šiml interiér naplní nejen funkčnost, ale zároveň zajistí i útulný domov.

Kuchyně

Staré přísloví praví, že „láska prochází žaludkem“, proto je kuchyně obrazně řečeno „srdcem“ každého bytu (pokud preferujete ložnicové boje, tak mi laskavě můj názor promiňte). Kvalitní kuchyně na míru Vám zajistí maximální využití prostoru a zároveň ponechá dost místa pro přípravu skvělých pokrmů. To ocení nejen každá hospodyňka, ale i moderní muž, protože jak ukazují mnohé televizní pořady, domácí vaření je prostě „trendy“. Kuchyně na míru jsou výhodné zvláště ve stísněných prostorech obytných či panelových domů. V atypických prostorech takřka nutností. Rozhodně i v rodinných domech oceníte kuchyň, která je Vám a vašim spotřebičům „ušitá“ na míru. V Šiml interiér Vám navrhneme a zhotovíme ideální kuchyň dle Vašich potřeb. Tato investice se vám určitě vyplatí.

Inspirace pro Vaše bydlení

Vestavěné skříně

Při astronomickém růstu cen bydlení, jsou aktuálně v kurzu vestavěné skříně. Nábytek, který Vám ušetří životní prostor a zároveň zajistí „svěží a vzdušný“ vzhled vašich pokojů. Díky naším mnohaletým zkušenostem jsme schopni vyrobit Vám vestavěnou skříň, která pokryje celou stěnu Vašeho obydlí, ale zároveň není problém ani menší vestavěná skříň, aby vyplnila všechny nevyužité úložní prostory. Návrh vestavěné skříně naleznete v sekci služby. Oceníte ji jak pro její praktičnost, tak i elegantní design.

Nábytek na míru od Šiml interiér zahrnuje všechny směry moderního a praktického bydlení. Vybavíme Vám kuchyně, koupelny, ložnice i obývací pokoje k Vaší plné spokojenosti.

Inspirace pro Vaše bydlení

Pokud Vás zajímají nejnovější trendy v bydlení, vřele Vám doporučuji návštěvu tradičního mezinárodního veletrhu nábytku, interiéru a bytových doplňků For Interior na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Z důvodu koronavirové epidemie se jeho termín posunul až na termín od 1.-4.10. 2020. Proto máte stále ještě možnost si naplánovat návštěvu tohoto unikátního veletrhu. Zde se můžete nechat inspirovat nejmodernějšími trendy interiérového designu.

Vaše sny a představy ideálního bydlení Vám rádi naplníme v Šiml Interiér.

více o bydlení: