Focení s vlky

Focení s vlky

Jednoho dne přišla moje přítelkyně Jana, že můžeme nechat naší dceru Natálku vyfotit s vlky. Zprvu jsem si myslel, že si dělá srandu, ale když jsem zahlédl zapsaný termín v mém diáři, tak jsem pochopil, že to vtip rozhodně nebyl.

Focení s vlky

Je to zajímavá výstřednost, pomyslel jsem si. Výsledek nakonec předčil očekávání. Byla to opravdová bomba.

Focení s vlky

Setkání s vlky

Když jsem viděl, jak je přítulný pejsek k cizím lidem, tak to byl skvělý pocit. Tedy jen do doby dokud nezavrčel, pak jsem dostal respekt. Majitelka vlků, nám říkala, že má rád muže a rád se k nim lísá, ale nikdy nevrčí. Na vině byl můj parfém, který jsem si na sebe stříknul, než jsem šel na svatební veletrh. Po chvilce jsme byli zase kámoši a focení mohlo pokračovat.

Focení s vlky

Naše Natálka byla velice statečná a ve svých čtyřech letech, na sebe nedala znát strach a chovala se, jak profesionální modelka. Šlo ji to líp, než mě a Janče.

Velkou výhodou bylo i to, že pro ni měli k zapůjčení slušivý zbojnický obleček, který se jí moc líbil. Když k tomu připočtu příjemnou a velmi šikovnou paní fotografku, máme jen samé pozitiva.

Focení s vlky

 

Focení s vlky, skvělý zážitek !

Máme na focení s vlky nejen krásné fotky ale i skvělý zážitek, na který jen tak nezapomeneme. Sladit termíny nebylo jednoduché, protože jak jsem již zmiňoval, potkalo se mi focení s termínem, kdy jsme se s naším týmem DJs-nasvatbu.cz účastnili v hotelu Clarionu svatebního veletrhu.

Focení s vlky

Paní chovatelka má v nabídce kromě vlků, lišky, nebo i dravé ptáky. Tak uvidíme, co si vybereme příště při dalším focení. Všem vám vřele můžeme doporučit tento zážitek, který je ideálním tipem na rodinný výlet do přírody. Vše probíhá v malebné vesničce Měšice, jen malý kousek od hlavního města, takže dojezdová vzdálenost, hlavně pro obyvatele nebo její návštěvníky, je minimální.

Focení s vlky

P.S.  Později nám naše dcerka Natálka sdělila, že se bála, ale nedala to najevo.

Autor Radek

Další články z kategorie Výlety