FLOOR FOREVER

FLOOR FOREVER 

  • Floor Forever je přední dovozce exkluzivních značek podlah, které vydrží na celý život. Tento reklamní slogan prosazuje tato firma již 15 let, k naprosté spokojenosti svých zákazníků. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že slogan je naprosto pravdivý. Má firma Šiml Interiér využívá špičkových produktů dodávaných firmou Floor Forever  již více jak 10 let, a za tu dobu jsme neměli sebemenší problém. Proto jejich podlahy vřele doporučuji.

Floor Forever poskytují záruku na své podlahy 25 let, což je minimální životnost. V reálu je jejich životnost opravdu takřka neomezená, proto platí motto podlahy na celý život. O tom, jaký druh podlah se hodí do různých typů prostředí, informoval tento blog. Proto Vás seznámím s výrobci, kteří zásobují Floor Forever, aby jejich nabídka pro jednotlivé typy podlah byla kompletní. At´zvolíte dřevo, lamino nebo vinyl, vždy máte jistotu špičkového produktu.

Třívrstvé dřevěné podlahy Pure Wood
Třívrstvé dřevěné podlahy Pure Wood

Špičkový servis

Navíc Floor Forever nabízí špičkový servis, který zajišťuje 300 prodejců a 150 showroomů po celé ČR. Kromě možnosti vidět naživo reálné produkty, nechybí ani dokonalá propagace jak na webu, tak i v tištěné formě. Navíc v letošním roce představila firma novou mobilní aplikaci Timber Top, kde si můžete namodulovat, jak bude reálně vypadat podlaha ve vašem obydlí. Tuto aplikaci jsem si velmi oblíbil, protože zákazník může změnit třeba jen odstín, na základě reálného pohledu.

Timber Top v praxi
Timber Top v praxi

Skvělý výběr

Mezi dřevěnými podlahami můžete vybírat z několika druhů. Masivní podlaha z jednoho kusu dřeva je vhodná do prostor se stálým klimatem, protože nejvíce podléhá změnám, když se mění vlhkost vzduchu.

Dvouvrstvou podlahu tvoří nosná spodní deska a horní vrstva volená podle druhu dřeva a povrchové úpravy podle přání zákazníka. Mezi dvouvrstvými podlahami najdete podlahy vhodné pro podlahové vytápění.

Sofistikovaná konstrukce třívrstvé podlahy ze 3 vrstev materiálu má výborné vlastnosti, pokud jde o schopnost vést teplo a odizolovat hluk. Hodí se na podlahové vytápění. A vybrat si můžete z velkoformátových prkenných podlah nebo dřevěných parket. Zde se volí výrobky prověřeného výrobce Simply Wood.

Masivní dřevěné podlahy Simply Wood
Masivní dřevěné podlahy Simply Wood

Samostatnou kapitolou jsou pak vrstvené dřevěné podlahy Multiplex rakouské firmy Bertold. VRSTVENÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY MULTIPLEX JSOU SLOŽENÉ Z VELMI STABILNÍ NOSNÉ DESKY, KTEROU TVOŘÍ PŘEKLIŽKA Z BŘÍZY. DÍKY NÍ JSOU EXTRÉMNĚ STABILNÍ, A PROTO VHODNÉ NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ.

Vrstvené dřevěné podlahy
Vrstvené dřevěné podlahy

Laminátové voděodolné podlahy dodává převážně špičková belgická firma Balterio. Jejich filozofie je přiblížit své produkty přírodě. Od dřevěných podlah jsou takřka k nerozeznání. Nechybí samozřejmě ani celá škála odstínů.

Laminátové podlahy Balterio
Laminátové podlahy Balterio

VINYLOVÁ PODLAHA VINYL FLOOR FOREVER DOKONALE ZÚTULNÍ VÁŠ DOMOV. JEJÍ POVRCH TLUMÍ ZVUKY A PŘÍJEMNĚ TEPELNĚ IZOLUJE. HODÍ SE I DO MÍSTNOSTÍ S PODLAHOVÝM VYTÁPĚNÍM. NAVÍC JE VYSOCE ODOLNÁ, TAKŽE SNESE I OSTRÉ DRÁPKY VAŠICH DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ.

Je dostupná v lepeném i zámkovém provedení s přívlastkem DIAMOND RIGID.

Kamenné a betonové dekory s puncem luxusu a unikátnosti, to jsouvinylové podlahy DESIGN STONE. 

Vinylová podlaha Floor Forever
Vinylová podlaha Floor Forever

Závěrem

Kromě samotných podlah, najdete ve Floor Forever i vše co je třeba k jejich pokládce a následné péči. Se vším Vám poradí odborní podlahový asistenti. Proto neváhejte a navštivte některou z jejich prodejen!

Více o bydlení: